بلاگ رزروچی

در این بلاگ حاشیه های داخلی و خارجی رزروچی را مطالعه کنید . پروژه های در دست تولید و اخبار داخلی را اینجا بخوانید

رزروچی از کجا آمد؟

رزروچی ایده خام و اولیه محمد صادق توسلیان بود که بعد از چند بار تغییر نام از مای زرو و رزرو می بالاخره به رزروچی تغییر نام داد . اما شروع کار قرار بود یک اپلیکیشن طراحی شود ولی کمی با دقت نظر و مشورت از اهالی فن متوجه شدیم که فعلا برای شروع کردن یک اپلیکیشن زود است پس در نتیجه دست به کار طراحی یک وبسایت شدیم

 

resrvechee logo persian

سپردن کار به بیرون

تلاش کردیم تا کار را به شرکت ها و افراد خارج از شرکت برون سپاری کنیم . نمایشگاههای زیادی رفتیم و با افراد زیادی صحبت کردیم ولی مبالغ اعلامی از سوی آنها یا خیلی زیاد بود و یا اگر کم بود کار خروجی باب میل ما نبود

 

شرکت در همفکر

در ایونت های همکفر تهران شرکت کردیم و بعد از چندین جلسه ایده مان را بیشتر پروراندیم اما کار به اینجا ختم نشد . با چند نفر آشنا شدیم و به پیشنهاد ایشان وب سایت را شروع کردیم . ولی دوستانمان مشغله های خواص خود را داشتند و کار خیلی کند پیش می رفت .

 

آستین ها را بالا زدیم

دیدیم که بدون خیس شدن نمی شود از  رودخانه رد شد پس به کلاس های آموزشی مختلفی در زمینه طراحی وب رفتیم و به طور جدی اولین سرمایه گزاری را برای رزروچی انجام دادیم .اکنون در پاییز ۹۷ وب سایت به صورت رسمی ولی تاتی تاتی کنان بر روی موتور های جستجو نشسته و آرام آرام درحال جذب ترافیک هستیم.

این وبلاگ به بررسی اتفاقات و رخ داد های داخلی رزروچی خواهد پرداخت.

از این رو شما با بررسی مرتب این وبلاگ می توانید به اخبار داخلی و آنچه که قرار است در آینده در رزروچی ببینید و استفاده کنید را در اینجا مطالعه نماید.

یکی دیگر از خدماتی که  در اینجا به شما ارائه می دهیدم گزارشات و مصاحبه هایی است که با مدیران و پرسنل سایت رزروچی صورت می گیرد .

ما همواره به اصل شفافیت و رابطه متقابل با مخاطبین خود پایبند هستیم و نظر شما را برای هریک از موارد یاد شده جویا هستیم . پس لطفا مارا در بهتر شدن خدمات برای ارائه به خودتان یاری نمایید.